Haber

Turgutlu Belediyespor Hentbol Takımı’ndan Betül Yılmaz, U17 Kızlar Avrupa Hentbol Şampiyonası’nda milli takımın kalesini savunacak.

Turgutlu Belediyespor Hentbol Grubu sporcusu Betül Yılmaz, U17 Kızlar Avrupa Hentbol Şampiyonası’nda milli takımın kalesini koruyan isim olacak.

Turgutlu Belediyespor sporun her dalında olduğu gibi hentbolda da önemli başarılara imza atmaya devam ediyor. Turgutlu Belediyespor Hentbol Takımı altyapısında yetişen Betül Yılmaz, 5-13 Ağustos tarihlerinde Ankara’da oynanacak U17 Kızlar Avrupa Hentbol Şampiyonası’nda milli forma giyecek. Takım, şampiyonadaki ilk maçını 5 Ağustos Cumartesi günü saat 18:45’te Büyük Britanya’ya karşı oynayacak.

MİLLİ SPORCULARDAN LİDER ÇETİN AKIN’A TEŞEKKÜR VE BELEDİYE BAŞKANISPOR FIRAT HONAZ

U17 Kız Hentbol Milli Takımı’nın kalecisi Betül Yılmaz, spora ve sporcuya verdikleri destekten dolayı Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın ile Turgutlu Belediyespor Belediye Başkanı ve Başkan Yardımcısı Fırat Honaz’a şu sözlerle teşekkür etti:

“Beni bugünlere getiren spor ve sporcu dostumuz Sayın Belediye Başkanımız Çetin Akın’a, Belediyespor Belediye Başkanımız Fırat Honaz’a ve hocalarım Ergun ve Zuhal Erbay’a teşekkür ediyorum.”

Turgutlu Belediyespor Lideri ve Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, “Gururlu bir anı daha yaşıyoruz. Belediyesporumuzda yetişen ve milli takımımızın hedefine başarıyla sahip çıkacak olan Betül Yılmaz’ı canı gönülden tebrik ediyor, başaracağına inanıyor ve güveniyorum.” Turgutlu’muzu ve ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğiz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu