Teknoloji

Resident Evil 4 Remake’in yeni fragmanı yayınlandı

 
Capcom tarafından oyuncuların beğenisine sunulacak olan Resident Evil 4’ün yeniden çevrimi için üçüncü resmi fragman yayınlandı. Fragmanın yanı sıra özel bir demo versiyonu ve ücretsiz indirilebilir içerik (DLC) “The Mercenaries” modu duyuruldu.
 
Yeni fragman oyunun atmosferini, mekaniğini ve daha fazlasını sunuyor
 
 
 
Merakla beklenen Resident Evil 4 Remake için yayınlanan yeni fragmanda Leon S. Kennedy karakteri karşımıza çıkıyor. Leon ile birlikte çıkacağımız bu maceranın fragmanı yeni ortamlar, düşman türleri, dövüş sahneleri ve daha fazlasını içeriyor.
 
Beklenen üretim versiyonunun yeni fragmanı dışında yakında çıkacak olan demo versiyonunun da duyurusu yapıldı. Bu demo sayesinde oyunun bariz olan kısmını deneyebileceğiz ve oyun içi iyileştirmelere göz atabileceğiz. Ayrıca oyunun ücretsiz DLC’si The Mercenaries duyuruldu ve bu modun oyunculara sunulacağı belirtildi.
 
Mercenaries paketi bir meydan okuma modu olarak karşımıza çıkacak ve detaylar yakında duyurulacak. Ek olarak, Resident Evil 4’ün yeniden yapımının Standart Sürümünün yanı sıra, artık ön siparişler için mevcut olan bir Deluxe sürümü de duyuruldu. Oyunun standart sürüm fiyatı 563,47 TL, Deluxe sürüm fiyatı ise 657,53 TL.
 
Resident Evil 4, 24 Mart’ta PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 ve PC için Steam üzerinden çıkış yapacak.
 
Resident Evil 4 Remake’den yeni fragman
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu