Yaşam

EGO 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı? EGO 2. bölüm fragmanını izle! EGO 2. bölüm fragmanı Full HD izle linki!

Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken EGO serisi büyük ilgi gördü. İlk bölümüyle beğeni toplayan dizinin ikinci bölümü merak ediliyor. İzleyici arama motorlarında ise EGO 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sorusuna cevap arıyor. Peki EGO 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı? EGO 2. bölüm fragmanını izle! EGO 2. bölüm fragmanı Full HD izle linki!

EGO 2. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Fox TV ekranlarının sevilen yeni dizisi Ego yeni bölüm fragmanı 22 Şubat’ta seyirciyle buluştu. EGO 2. bölüm fragmanını haberimizin içindeki bölümden izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

EGO DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Elif (Rüya Helin Demirbulut) ve Erhan (Alperen Duymaz) birbirlerini çok seven nişanlı bir çifttir ve hayattan en büyük beklentileri evlenip mutlu bir yuvaya sahip olmaktır. Hayatlarının rutini, Erhan’ın trajik aldatmacasıyla alt üst olur ve Erhan, ödenmesi çok zor bir borçla karşı karşıya kalır. Erhan’ın iş gezisinde birlikte gittikleri ve aldıkları bu haberle hayatları ve psikolojileri alt üst olacaktır. Ödenmesi neredeyse imkansız olan borç hayatlarını kabusa çevirirken, Erhan’ın patronu Sibel’in (Melisa Aslı Pamuk) yaptığı teklif hayatlarını sonsuza dek değiştirecek…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu