Haber

Kavak Yelleri’nden Aslı Pelin Karahan, Eşi Bedri Güntay’ın Hastalığıyla İlgili İlk Kez Açıklama Yaptı

Kavak Yelleri dizisindeki Aslı rolüyle hatırlanan Pelin Karahan, eşi Bedri Güntay’ın rahatsızlığıyla ilgili ilk kez konuştu.

Detaylar içeriğimizde…

Kavak Yelleri dizisinde Aslı karakteriyle hafızalarımızda yer edinen Pelin Karahan, magazin gündeminde yer edinen ünlülerden biridir.

Kavak Yelleri’nin ardından Süper Yüzyıl, Kâfi, Yuvamdaki Enemi gibi projelerde de rol alan Karahan, başarılı oyunculuğuyla hepimizi ekranlara yapıştırdı.

2014 yılında Bedri Güntay ile evlenen Pelin Karahan, 2014 ve 2017 yıllarında Ali Demir ve Can Eyüp adlı çocukları dünyaya getirdi.

Geçtiğimiz aylarda ünlü oyuncunun eşi Bedri Günay rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmıştı.

Karahan, Ceyda Düvenci’nin ev sahipliği yaptığı “Bram Başka Chatler” programında eşinin hastalığını ve geçirdiği ameliyatları ilk kez anlattı.

Yaşadıkları hastalığın gerçeklerle yüzleşmelerini sağladığını söyleyen Karahan, eşinin hastalığıyla ilgili şu açıklamalarda bulundu:

‘Eşimin akciğerinde emboli vardı, 10 gün boyunca çözemedik. Durumu fark edilince hemen ameliyata alındı, ardından ikinci kez ameliyata alındı. Hastalık bize bazı şeyleri öğretti; ailenin bedelini, sağlıktan daha değerli hiçbir şeyin olmadığını. ‘Hastalık bizi gerçeklerle yüzleştirdi’

Bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu