Haber

Bakan Kasapoğlu, Spor Toto Süper Lig ve 1. Lig kupalarının tanıtımına katıldı

gençlik ve SporBakan Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun katılımıyla Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1. Lig 2022-2023 sezonu şampiyonluk kupaları Alsancak Gençlik Merkezi’nde tanıtıldı.

Bugün Alsancak Gençlik Merkezi’nde düzenlenen toplantıda Gençlik ve Spor Bakanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun katılımıyla Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1. Lig 2022-2023 sezonu şampiyonluk kupaları tanıtıldı. Sporda çıtayı hep birlikte yükseltmeye devam edeceklerini belirten Bakan Kasapoğlu, “Alsancak Gençlik Merkezimizde yine bir ilkin içindeyiz. Biliyorsunuz futbol liglerimizde sona doğru gidiyoruz. İpler yavaş yavaş ortaya çıkıyor ve biliyorsunuz doğal olarak biz de Bakanlık olarak Büyük Liglere ve futbol liglerine sponsor olan bir kurumuz.” Spor Toto organizasyonu olarak. Bugün iki kupamızla beraberiz. Süper Lig kupamız ve Spor Toto 1. Lig kupamız. Önümüzdeki günlerde tabi ki biliyorsunuz Süper Lig’in şampiyonu belli olacak. Daha önce de her sene kupayı sergilerken Bakanlık olarak bu sene de bugün itibariyle kupayı sergilemeye başlıyoruz. başlayalım” dedi.

“Kupa 26 Mayıs’a kadar burada sergilenecek”

Bakan Kasapoğlu, kupaların bu yıl İzmir Alsancak Gençlik Merkezi’nde sergileneceğini belirterek, “Ziyaretçilerin bu özel gençlik merkezini göreceklerine, İzmir’e hediye ettiğimiz bu güzel stadı görmeyenlerin gelip göreceklerine inanıyorum” dedi. Kupa vesilesiyle Gençlerimizle Gençlik Merkezi’nde bir araya gelecekler Kupa 26 Mayıs’a kadar burada sergilenecek. Lige renk katan tüm takımlarımızı.Tüm futbol camiasını ve spor camiasını lige, spora ve futbola katkılarından dolayı kutluyorum.Tüm sporseverleri bir kez daha İzmir Alsancak Gençlik Merkezimize davet ediyorum.Yaptığı atölye çalışmaları ile Türkiye’nin gururu olan bu gençlik merkezinde fen dersleri, e-spor sınıfı, kütüphane ve kafeterya, her türlü imkan mevcuttur.” – İZMİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu