Haber

Yeni Malatyaspor’un eski başkanı Ahmet Yaman, seçimde usulsüzlük yapıldığı iddiasıyla suç duyurusunda bulundu.

Yeni Malatyaspor’un eski başkanı Ahmet Yaman, kulübün 23 Temmuz’da yapılan inanılmaz genel kurulunda usulsüzlükler yapıldığı iddiasıyla suç duyurusunda bulunduklarını söyledi.

Yaman, 23 Temmuz’da düzenlenen inanılmaz genel heyet ile ilgili makamında gazetecilere açıklamalarda bulundu.

Kurultayda bir takım aksiliklerin yaşandığını anlatan Yaman, “Genel kurul kararını hukuksuz aldılar, her şeyle bağdaşmıyor. Kongrenin tamamen hukuksuz olduğunu görüyoruz. Malatya halkı da bunun farkında. Suç duyurusunda bulunduk, tüm belgeleri mahkemeye sunduk, bu yargı organı, usulsüz kongre, hakkımızda asılsız suçlamalar yapıldı, tabirlerini kullandı.

Kulübe 32 milyon lira harcadıklarını kaydeden Yaman, şunları söyledi:

“Kendi cebimizden koyduğumuz 17 milyon lira paramız var. Teknik Direktörümüz Yılmaz’a ve futbolcumuz Barış Başdaş’a verdiğimiz dairede 30 milyonun içindeydi. Malatya bizim haksızlık yapmadığımızı biliyor ama onlar sonuna kadar haksızlık yaptı.Toplam 30 milyon masrafımız var tahliye olmadı.Ben sesleniyorum 30 milyon lirayı oradaki delegelere bırakmadığınızı anlıyorum, harcamaların hesabını milletvekillerine vereceğiz. hukuk 400 milyon lirayı oraya nasıl boşalttınız peki bunu soruyorum ben gerçek anlamda 30 delege olmadığını gördüm maliye kongresinde de usulsüzlük var delege olmayanlar el kaldırmış bu ayrıca usulsüzlüktür, iptal sebebidir.”

haber-ayranci.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu