Haber

Kate Middleton’ın tablosu sosyal medyanın diline düştü

Kanser tedavisi gören Kate Middleton, uzun süredir etkinliklerde yer almıyor.

Prenses bu süreçte dinlenmeye çekildi ancak onun gücünü göstermek isteyenler ise bazı jestler yapıyor.

İngiliz-Zambiyalı sanatçı Hannah Uzor’un Prenses’i resmetti.

Bu ise Tatler dergisinin Temmuz sayısının kapağında yer aldı. Sanatçı, bu portre ile Prenses’in “gücünü ve asaletini” vurgulamak istediğini söyledi.

Beğenilmedi

Prenses’in Kral III. Charles’ın taç giymesinden sonraki ilk devlet ziyafetindeki görünümünü tasvir eden sanatçı, eseri yapabilmek için Prenses’in fotoğrafları üzerinde çalıştığını söyledi.

Sanatçı “Bütün portrelerim bir kişiliğin katmanlarından oluşuyor ve onlar hakkında bulabildiğim her şeyden oluşuyor” dedi.

Uzor, “Ona bakarak, resimlerine bakarak, videolarını izleyerek, ailesiyle birlikte olduğu zamanları inceleyerek diplomatik ziyaretlerini, kürek çekerken ya da bakımevindeki çocukları ziyaret ederken çok zaman harcadım” diye ekledi. Ancak Prenses’in tablosunu herkes beğenmedi.

“Korkunç”

Sosyal medyadan yorum yapanların çoğu,”Bu çok korkunç, sanatçının Prenses’in hayranı olduğundan emin değilim” ifadeler yer alırken bir başka yorumda “Bu Galler Prensesi’ne hiç benzemiyor. Bu çok korkunç, saygısızca” dedi.

Bir başka kullanıcısı ise “Güç ve asalet duygularına katılıyorum ancak portrenin Galler Prensesi ile hiçbir benzerliği yok” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu