Haber

Esra Erol çıldırdı! 18 yaşındaki komşusuna çay içirip bayılttı, hamile bıraktı! Genç kızın kabus anları…

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’un programında herkesi şok edecek bir konu işlendi.

Teyzesi ve zihinsel engelli babasıyla birlikte Esra Erol’un programına katılan 18 yaşındaki Sümeyra’ya, 57 yaşındaki komşusu hamile kaldı.

Sümeyra, Hüseyin Selen’in anneannesiyle birlikte yaşadığı eve sürekli gelip gittiğini söyledi. Gelip giderken bakışlarıyla onu rahatsız ediyordu. Bakışlarından kaçınmaya çalışıyordum, sonra büyükannemin telefonuna mesaj attı. ‘Büyükannene ulaşamadığımda ulaşabileceğim bir numara var mı?’ diye sordu.”Bana ilişkilerinin başlangıcından bahsetti.

“Çayı içtim, sonra ne olduğunu hatırlamıyorum”

“Kendi numaramı verdim. Sonra benimle abi-abla gibi konuşmaya başladı. Sonra ‘Sizi seviyorum, buluşalım, konuşalım’ demeye başladı. Ben ilk başlarda hep hayır dedim.

Arabada konuşalım” dedi. Ben de ‘Açım, eve gidelim’ dedim. dedi. Evde eşi olduğunu sanıyordum. Meğer eşi evde yokmuş. Gittiğimizde çay getirmiş, sonra çay içtikten sonra uyuyakalmışım, hiçbir şey hatırlamıyorum.”Sümeyra, hamile olduğunu sonradan öğrendiğini söyledi.

Teyzesi, Sümeyra’nın yatakta çekilen görüntüleri telefonunda gördükten sonra adamdan şikayetçi olduğunu, adamın gözaltına alınıp daha sonra serbest bırakıldığını belirtti.

Sümeyra’nın hamile olduğunu, tahlil için götürüldüğü hastanenin aranması ve sözü alındıktan sonra öğrendiğini söyledi.

“Kardeşimi baştan çıkardılar”

Hüseyin Selen’in ablası yayına bağlandı, “Ben okula gittiğim için erkeklerle konuşuyordu. Kardeşim dua ediyordu. Bunlar kardeşimi baştan çıkarıyordu”söz konusu.

Bunun üzerine Esra Erol çok sinirlendi ve adamın evli ve suçlu olduğunu söyledi.

Sümeyra, Hüseyin’in müstehcen videolar nedeniyle kendisini tehdit ettiğini ve kürtaj için ilacını verdiğini söylerken, ilacı içtiğini ancak bebeğin düşmediğini söylerken, adamla çekilen bazı görüntüler yayımlandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu