Haber

Bayraklı’nın spor sahaları yenileniyor

Spora ve sporcuya verdiği destekle adından söz ettiren Bayraklı Belediyesi, ilçe genelinde basketbol ve futbol sahalarını modernize etmeye devam ediyor. Son 3 yılda 16 spor sahasını tamamen yenileyen belediye grupları, amatör sporcuların da yüzünü güldürdü. Önder Sandal, “Bayraklı için sporun öneminin farkındayız. Gençlerimizin daha iyi şartlarda spor yapmalarının önünü açıyoruz” dedi.

3 YILDA 16 SPOR ALANI YENİLENDİ
Bayraklı Belediyesi, spor yatırımları kapsamında ilçeye yeni spor alanları eklerken mevcut tesislerini de yeniliyor. Çalışmalar kapsamında ilçedeki spor okulları, amatör spor kulüpleri ve tüm sporseverlere hizmet veren Şehit Ümit Boz ve Doğançay futbol tesislerinin bakım ve onarımı yapılırken, Bayraklı’daki tüm basketbol sahalarının bozulan zeminleri son üç yılda yenilendi. Aşınan kale direkleri, sepet ve tel örgü değiştirildi. 12 adet basketbol ve 4 adet futbol sahasının bakım ve modernizasyon işlemleri tamamlanarak hizmete açıldı. Ayrıca Osmangazi Mahallesi’ne yeni bir futbol sahası eklendi. Vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılanan çalışmaların yeni yılda da devam edeceği belirtildi.

SPORUN VE SPORCULARIN HER ZAMAN YANINDAYIZ
Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Spora verdiğimiz desteklerle her yıl binlerce vatandaşımıza çeşitli branşlarda spor yapma imkanı sunuyoruz. Çocuklarımız ve gençlerimiz aldıkları eğitim ile ilçemizde turnuvalara katılarak dereceler elde etmektedirler. Öncelikle ailelerini, ardından bizleri gururlandıran tüm sporcularımızı tebrik ediyorum. Her zaman sporun ve sporcunun yanında olacağız” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu