Haber

4 Büyüklerin taraftar gruplarından çağrı: ‘Herkesi bekliyoruz’

Okullar, camiler, hastanelerVe sivillersığındığı her yeri bombaladı İsrail‘ile ilgili Gazze Şeridi’ndeGerçekleştirdikleri saldırılarda 11 binden fazla kişi hayatını kaybetti.

Nihayet Süper Ligbulunan ve büyük 4isminde Beşiktaş,Fenerbahçe,GalatasarayVe TrabzonsporKulüplerinin taraftar grupları bir araya geliyor ve İsrailHerkesi buna karşı sesini yükseltmeye çağırdı.

Ne zaman ve nerede buluşacağız?

Çarşı, Genç Fenerbahce taraftarları, ultraAslan, Ve Gurbetçi GençlerTaraftar grupları ortak bir açıklama yaptı ve 18 Kasım Cumartesigün saat 20.00′Ayrıca Levent’tekonumlanmış İsrail KonsolosluğuOnu huzuruna çağırdı.

Genç Fenerbahce taraftarından çağrı

Konuyla ilgili olarak Genç Fenerbahce taraftarları, “İsrail zulmüne karşı duyarlı olan ve vicdani tepkisini göstermek isteyen herkesi bekliyoruz.”Sosyal medya hesaplarından şu paylaşımı yaptı:

İSRAİL zulmüne karşı VİCDAN TEPKİSİNİ GÖSTERMEK İSTEYEN HERKESİ BEKLİYORUZ!

İşgalci soykırımcı İsrail, yıllardır abluka altına aldığı bir halkı yok etmek istercesine haftalardır saldırıyor ve dünya, yıllardır olduğu gibi bu soykırıma da sessiz kalıyor! Savaş suçları işlediği defalarca kanıtlanmış zalim ve doyumsuz soykırımcıların mazlumlara uyguladığı orantısız zulme sessiz kalmak mümkün değil! Yaklaşık bir aydır kadın ve çocuk adı geçmeden orantısız saldırılarla gerçekleştirilen soykırıma tepkimizi göstermek için; “Tüm taraftar grupları ve temsilcileri olarak 18 Kasım Cumartesi günü saat 20.00’de Leven’deki İsrail Konsolosluğu önünde buluşacağız.”

UltrAslan ve Gurbetçi Gençler: Vicdanlı olan ve İsrail zulmüne tepkisini göstermek isteyen herkesi bekliyoruz

Sosyal medya hesabından yaptığı ortak paylaşımda şu sözlere yer verdi:

Çarşı: Vaat edilen barbarlığın son noktası

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu